Królik CatchMe

Historia Catch Me

Poznajcie Catch Me. Prawdziwą historię dziewczynki, która podążała ze swoim przyjacielem królikiem przez ich wspólną bajkę. Bajka w której królik stał się synonimem pasji do zwierząt , do bajecznych ilustracji , do szytych ręcznie ubranek wykończonych z niespotykaną dokładnością


Drobiazgi składające się w całość takie jak: jedwabne podszewki, kieszonki wyszywane kwiatami  czy maleńkie czapeczki z pomponami przy ubrankach królika zapoczątkowały Catch Me.

wozek

Wszystko to rodziło się na poddaszu drewnianego domu ze skrzypiącą podłogą, na której stał wiklinowy pełen kolorowych nici, włóczek i motków wełny kufer.
Obok niego, stała masywna dębowa przeszklona witryna, niewypełniona tkaninami poukładanymi wg kolorów niczym tęcza za oknem.
Na środku siedziała rozczochrana dziewczynka, która ze skupieniem w blasku popołudniowego słońca przyszywała ostatni perłowy guziczek do maleńkiego wypracowanego króliczego ubranka swojego przyjaciela.
Królik Leon bo tak miał na imię, nie mogąc się doczekać końcowego efektu i widząc brak zainteresowania jego puszystością ze strony swojej pani, podskakiwał niczym akrobata na wysokość uchylonego witrażowego okna…

Catch Me to króliki szyte przez jedną parę rąk, dorosłej już kobiety, która zrobiła wszystko co mogła, żeby szyć oczami dziecka i przede wszystkim nie dać się zepchnąć z obranej drogi. Jak mówił Mały Książę „Jedynie dzieci wiedzą czego chcą”.